24 lata istnienia firmy
500 koperta maili wysyłanych codziennie
1000000 droga kilometrów przejechanych do klientów
30 mapa krajów, do których wysyłamY butelki
10000 filizanka filiżanek wypitej kawy podczas projektowania

Verallia Polska Sp. z o.o. należy do francuskiej grupy Verallia. Zajmujemy się dekoracją szkła - głównie butelek. Dekorujemy zarówno butelki powierzone przez klienta jak i pochodzące z naszych hut szkła we Francji, Niemczech i na Ukrainie. W swojej ofercie posiadamy uznaną na światowym rynku, ekskluzywną linię butelek SELECTIVE LINE. Naszymi klientami są producenci znanych marek alkoholowych i bezalkoholowych. Wartość i poziom zaawansowania realizowanych projektów jest bardzo zróżnicowany i zależy od preferencji klienta, wielkości partii, użytego oprzyrządowania, materiałów, etc.

Posługując się technologiami sitodruku z użyciem emalii termo i farb UV, hot stampingu, coatingu (lakierowania), satynowania, pracujemy wykorzystując pomysły naszych zleceniodawców, ale również bierzemy czynny udział w procesie projektowania i przygotowywania partii próbnych do prezentacji, oceny i wyceny.

Kreowanie nowego produktu lub też zmiana wizerunku już funkcjonującego jest - naszym zdaniem - kluczem do sukcesu na bardzo wymagającym rynku sprzedaży. Dlatego działamy maksymalne szybko, a nasze zaangażowanie kierujemy wszędzie tam, gdzie możemy wyręczyć klienta w żmudnym procesie powstawania jego pomysłu - również po zakończeniu prac projektowych. Atutem naszego serwisu jest przejęcie na siebie pełnej odpowiedzialności za wyprodukowanie i dostarczenie na czas wysokiej jakości dekorowanego szkła.

Technologie

Sitodruk Satynowanie Lakierowanie Dodatki Hot Stamping Kalkomania
Flokowanie

Butelki są pokrywane syntetycznymi włóknami w całości lub tylko częściowo.
Proces ten daje aksamitną, "ciepłą" w dotyku butelkę.
Nie ma ograniczeń kolorystycznych.

Lakierowanie

Dla uzyskania efektu kolorowego szkła, butelki spryskiwane są lakierem w postaci płynnej lub napylane proszkowo.
Butelki mogą być lakierowane na całej powierzchni, częściowo lub cieniowane od koloru do przezroczystości. Dostępne są różne efekty wykończenia: mat, połysk, transparentny, szorstkie/miękkie w dotyku, metaliczne w bardzo szerokiej palecie barw.
Na lakierowanych butelkach można drukować dekoracje.

Metalizacja

Dzięki cienkiej metalicznej powłoce, szkło przekształca się w metal. Proces można wykonać na całej powierzchni butelki lub tylko częściowo. Rezultatem jest metaliczna lustrzana lub matowa powierzchnia w dowolnej wersji kolorystycznej. Tak przygotowaną butelkę można następnie nadrukować metodą sitodruku.

Dodatki

Dla produktów klasy Premium oferujemy wykończenie opakowań ciekawymi akcesoriami takimi jak: cekiny, kamienie ozdobne, emblematy oraz inne drobne elementy ze skóry i metalu.

Kalkomania

Kalkomanie to wielokolorowe grafiki drukowane emaliami lub farbami metalicznymi na specjalnym nośniku, które następnie są nanoszone za pomocą silikonowego tamponu na powierzchnię szkła. Proces ten jest idealny do zdobienia skomplikowanych, niepłaskich powierzchni, co jest nieosiągalne dla standardowych technik nadruku.

Hot Stamping

Zwany również termodrukiem, polega na pokrywaniu pewnych wybranych partii podłoża metaliczną folią hot-stampingową. Ta metoda nadaje butelce szlachetnego charakteru, dostępny jest szeroki wachlarz kolorystyczny używanych folii.

flokowanie
lakierowanie
metalizacja
akcesoria
kalkomania
sat1
sitodruk
Butelka

Huty Verallia